Giatsu mamba
Giatsu MAMBA

Giatsu Mamba oro kondicionierius – maksimalus komfortas. Išskirtinio dizaino oro kondicionierius.

„iFeel“ funkcija
Nuotolinio valdymo pulte yra aplinkos temperatūros jutiklis, kuris leidžia vartotojui valdyti įrenginio temperatūrą atsižvelgiant į nuotolinio valdymo pulto buvimo vietos temperatūrą. Tokiu būdu vidaus įrenginio temperatūra bus suderinta su nuotolinio valdymo pulto aptikta temperatūra. Vartotojas gali padėti nuotolinio valdymo pultą į norimą vietą, kad palaikytų pasirinkto įrenginio temperatūrą

LED ekranas
Stilingas vidinio bloko LED ekranas atvaizduoja oro temperatūrą.

Avangardinis dizainas
Harmoningai įsilieja į namų aplinką.

Automatinis įrenginio paleidimas
Elektros dingimo atveju, įrenginys, atsiradus elektrai, paleidžiamas iš naujo tais pačiais nustatymais, kokie buvo nustatyti prieš dingstant elektrai. Tai taip pat apima ir žaliuzių padėtį.

„Blue Fin“ technologija
Išorinio bloko šilumokaitis yra padengtas apsaugine danga, kuri apsaugo įrangą nuo druskingos ir drėgnos aplinkos sukeltos korozijos.

Ventiliatoriaus reguliavimas
Ventiliatoriaus greičio reguliavimas nuo 1 iki 100% (vieno procento tikslumu).

Nuotolinio valdymo pultas
Įrenginys valdomas ir programuojamas nuotolinio valdymo pultu ir leidžia valdyti tokius parametrus kaip greitis, režimas, laikmatis.

Wi-Fi valdymas (papildoma opcija)
Nuotolinis W-Fi valdymas telefonu ar kita kompiuterine įranga. Dabar įjungti ar išjungti įrenginį, pakeisti režimą ar temperatūros nustatymus bus dar paprasčiau. Valdykite prietaisą iš bet kurios pasaulio vietos!

Papildomi filtrai
HEPA ir JONŲ filtras: valo orą ir pašalina mikrobus. ACARO-CLEAN: pašalina dulkių erkutes ir užkerta kelią tolimesniam jų dauginimuisi.
NANO FOTOKATALITINIS filtras: mažina virusų ir bakterijų atsiradimą.

Giatsu Mamba oro kondicionierius – keturių skirtingų galingumų: 2,5 kW, 3,4 kW, 5,27 kW, 6,45 kW. Veikia iki -20 C, su ekologišku R32 freonu, WiFi funkcija. Itin tylus.

„Giatsu“ yra vienas geriausių prekės ženklų rinkoje pagal kainos ir kokybės snatykį.

X